Mahallem

Alışveriş
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 104 MB
  • Version 1.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Mahallem A.S
Mahallem uygulaması ile siparişleriniz kapınızda.

Çocukluğumuzun mahalle bakkalları, esnafları mobil cihazlarınıza geliyor. Eskisi gibi ekmeğiniz, sütünüz ve dahası sabah kapınıza kadar getiriliyor. Mahallem uygulaması mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak sunulan ve size yakın esnaflara ulaşabileceğiniz ve mesajlaşarak sipariş verebileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır.

Nakit paranız yoksa hiç üzülmeyin Mahallem uygulaması ile kredi kartınızdan da alışveriş yapabilir ve zahmetsizce evinizin eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Uygulamamız sizlere hem kazandırıyor hem de hayatınızı kolaylaştırıyor. Mahallem uygulamasına kayıt yaptırırken evinizin bulunduğu lokasyonu belirterek oturduğunuz bölgedeki esnaflara ulaşabilirsiniz. 

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz mahallem uygulaması ile nostaji yaşayabilir ve günlük yoğunluğunuz içerisinde bir de evinizin alışverişine vakit ayırmadan dinlenebilirsiniz. Evinizde ki eksik listesini uygulama üzerine girin, siparişi onaylayın ve istedikleriniz anında kapınıza gelsin. 

Seçtiğiniz esnafın profilinde yer alan "Şimdi sipariş ver" butonuna tıklayın. İhtiyacınızı mesaj ekranına yazarak ya da esnafın sunmuş olduğu ürün gamından seçiminizi yaparak iletin. Siparişiniz tamamlandığında "Siparişimi Tamamla" butonuna tıklayın ve ödemenizi seçip devam edin.

Mahallem indir
DİĞER SÜRÜMLER