Mahallem

Alışveriş
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 104 MB
  • Version 1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Mahallem A.S
Mobil cihazınız ile evinizde ki eksikler kapınıza kadar gelsin.

Mahalle esnafları artık mobil cihazınızda yerini alıyor. İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek eski nostajik mahalle esnafları bakkalları mobil cihazlarınıza geliyor. Uygulamayı mobil cihazınıza indirin ve kaydınızı yaptırın daha sonrasında lokasyonunuzu belirterek bulunduğunuz yerde ki esnaflara ulaşabilirsiniz. 

Uygulamanın içerisinde yer alan Şimdi Sipariş Ver seçeneği ile evinizde eksik olan malzemelerinizin listesini karşı tarafa bildirin ve kolaylıkla alışverişinizi gerçekleştirmiş olun. Malzemeleri seçtiğinizin esnafın dükkaından seçin ve karşınıza çıkan toplam ücreti kabul ediyorsanız alışverişinize devam edin. Ödemeyi de kredi kartınız ile halledebilirsiniz. Uygulamamız oldukça güvenli bir uygulama olup sadece sizin isteğiniz üzerine alışveriş yapabileceğiniz kaliteli bir mobil uygulamadır. 

Mahallem uygulaması tamamen hayatınızı kolaylaştırabilecek kaliteli bir hizmet sunan renkli bir uygulamadır. Listenizi tamamladıktan sonra Siparişimi Tamamla sekmesi ile siparişinizi sonlandırabilir ve ödemenizi yaparak eksiklerinizin kapınıza gelmesini bekleyebilirsiniz. Harcamalarınızı gerçekleştirdikçe ekstra puanlar ile daha yeni alışverişler yapma keyfini çıkartabilirsiniz. Sizde mahallem uygulaması ile zahmetsizce evinizin eksiklerini tamamlayın. 

Daha Fazla Göster
Mahallem indir
DİĞER SÜRÜMLER